قم، خیابان امام، بعد از میدان امام، جنب 16 متری چمران، پلاک 127، ساختمان میهن تصفیه

025-3670-9398

info@mihantasfieh.com
EN | AR

کدورت آب شرب ۳ شهر کرمانشاه/ تانکرها آمدند! - شرکت میهن تصفیه

شرکت میهن تصفیه مشاوره، طراحی، ساخت، نصب و راه اندازی سیستم های اسمز معکوس

Card image

کدورت آب شرب ۳ شهر کرمانشاه/ تانکرها آمدند!

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه از کدورت آب «چشمه کاوات» به عنوان یکی از منابع تامین آب بخشی از شهر جوانرود و ...

همچنین منابع تامین آب کرند و ریجاب خبر داد. علیرضا تخت شاهی گفت: بارندگی‌های شدید اخیر باعث طغیان چشمه کاوات به عنوان یکی از منابع تامین آب بخشی از شهر جوانرود شده و این چشمه فعلا از مدار بهره‌برداری خارج شده است.

وی با بیان اینکه «منابع جایگزینی برای تامین آب جوانرود در نظرگرفته شده و مشکلی برای تامین آب شهروندان وجود ندارد»، خاطرنشان کرد: اکنون سه حلقه چاه در محدوده روانسر آب شهر جوانرود و روستاهای مسیر خط انتقال درمدار است و مشکل کمبود آب در این شهر وجود ندارد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه افزود: این کدورت مقطعی است و با کاهش بارندگی‌ها به تدریج فروکش خواهد کرد.

به گفته این مسئول، هم‌اکنون منابع تامین آب در ریجاب و کرند هم دچار کدورت شده، اما در این دو منطقه آب هنوز در مدار و برای مصارف شست و شو قابل استفاده است.

تخت شاهی تاکید کرد: به مردم توصیه شده در کرند و ریجاب فعلا از آب بسته‌بندی و آبی که توسط تانکرهای سیار توزیع می شود برای مصارف شرب استفاده کنند.

وی خاطرنشان کرد: آبرسانی با تانکر و توزیع آب بسته بندی در کرند و ریجاب تا زمانی‌که طغیان منابع آب وکدورت برطرف شود، ادامه دارد.

درخواست مشاوره

بازدید کننده محترم: جهت دریافت رایگان خدمات مشاوره کارشناسان از طریق ثبت نام در فرم روبرو اقدام فرمایید.