قم، خیابان امام، بعد از میدان امام، جنب 16 متری چمران، پلاک 127، ساختمان میهن تصفیه

025-3670-9398

info@mihantasfieh.com
EN | AR

دفاع نایب‌رییس کمیسیون انرژی از آب و برق مجانی - شرکت میهن تصفیه

شرکت میهن تصفیه مشاوره، طراحی، ساخت، نصب و راه اندازی سیستم های اسمز معکوس

Card image

دفاع نایب‌رییس کمیسیون انرژی از آب و برق مجانی

نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: معافیت مدارس از پرداخت هزینه های آب و برق وگاز تا سقف الگوی مصرف، کمکی است که حاکمیت ...

می تواند برای کمک به آموزش دانش آموزان کشور انجام دهد. البته میزان مصرف نیز باید در قالب شاخص ها و ضوابط الگوی مصرف باشد.

علی ادیانی راد درباره مصوبه مجلس مبنی بر معافیت مدارس از پرداخت هزینه های آب و برق و گاز تا سقف الگوی مصرف و واکنش مسئولان برقی به این مصوبه اظهار داشت: آنچه که در مجلس در خصوص معافیت مدارس از هزینه های آب و برق و گاز مصوب کردیم مربوط به مدارس دولتی است و البته برای آن نیز شاخص تعریف کردیم یعنی در چارچوب الگوی مصرف یکی از خدماتی که دولت می تواند به آموزش و پرورش ارائه دهد، همین است.

وی در ادامه گفت: این امر اقدام بسیار خوبی در جهت کمک به آموزش و پرورش است. همه می دانند امروز برخی از مدارس قادر به پرداخت بهای آب و برق نیستند. این کمکی است که حاکمیت می تواند برای کمک به آموزش دانش آموزان کشور انجام دهد.

نماینده مردم قائمشهر در مجلس بیان کرد: از نظر من این کار اقدام لازم و به جایی بود. ما در این مصوبه ذکر کردیم که مصرف باید در چارچوب رعایت الگوی مصرف باشد. الگوی مصرف را نیز وزارت نیرو و وزارت نفت تعیین می کنند. اگر مصرف بیش از الگوی مصرف باشد، مصرف مازاد در چارچوب ضوابط وزارت نیرو حساب خواهد شد.

ادیانی در پایان گفت: وقتی که ما معیار تعیین می کنیم به دنبال آن یک نوع کار فرهنگی و آموزشی انجام  می شود. این به آن معنا نیست که هر طور که می خواهند مصرف کنند به عبارتی دیگر افراط در مصرف ممنوع است. مصرف باید در قالب شاخص ها و ضوابط الگوی مصرف باشد.

درخواست مشاوره

بازدید کننده محترم: جهت دریافت رایگان خدمات مشاوره کارشناسان از طریق ثبت نام در فرم روبرو اقدام فرمایید.