قم، خیابان امام، بعد از میدان امام، جنب 16 متری چمران، پلاک 127، ساختمان میهن تصفیه

025-3670-9398

info@mihantasfieh.com
EN | AR

۴ طرح بزرگ آب و فاضلاب در هرمزگان - شرکت میهن تصفیه

شرکت میهن تصفیه مشاوره، طراحی، ساخت، نصب و راه اندازی سیستم های اسمز معکوس

Card image

۴ طرح بزرگ آب و فاضلاب در هرمزگان

با دستور رئیس‌جمهوری دو طرح بزرگ آب و فاضلاب شامل افتتاح مدول اول تصفیه خانه فاضلاب شهر رودان و فاز سوم آبرسانی به روستاهای قشم به صورت ویدئو کنفرانس آغاز شد.

هم‌زمان با سفر حسن روحانی رئیس جمهوری و رضا اردکانیان وزیر نیرو به استان هرمزگان، امروز (چهارشنبه) مدول اول تصفیه‌خانه فاضلاب شهر رودان و فاز سوم آبرسانی به روستاهای قشم با دستور رئیس‌جمهوری به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح و عملیات اجرایی تصفیه خانه آب بندرعباس از سد سرنی و احداث ساختمان سد گابریک آغاز شد.

بر اساس این گزارش، مدول اول تصفیه خانه فاضلاب شهر رودان به ظرفیت ۷ هزارو ۲۵۸ مترمکعب در شبانه روز به همراه ۳۰ کیلومتر شبکه جمع آوری اصلی و فرعی با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیارد ریال از محل منابع عمومی احداث شده و فاز سوم آبرسانی به روستاهای قشم نیز که با اعتباری بالغ بر ۴۵۰ میلیارد ریال از محل منابع عمومی و صندوق توسعه ملی اجرایی شده است، تأمین آب مورد نیاز ۳۵ روستا را در برنامه دارد.

برای پروژه‌های تصفیه خانه آب بندرعباس از سد سرنی و احداث ساختمان سد گابریک که عملیات اجرایی آنان امروز آغاز شده است در مجموع ۲ هزار و ۵۵۰ میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است و قرار است این طرح‌ها در سال ۱۳۹۹ به بهره برداری برسند.

میزان اعتبار طرح تصفیه خانه آب بندرعباس از سد سرنی با ظرفیت ۲ مترمکعب در ثانیه، ۷۵۰ میلیارد ریال است که از محل بانک توسعه اسلامی تأمین اعتبار می‌شود و برای احداث ساختمان سد گابریک که تأمین ۲۸.۹ میلیون متر مکعب آب برای مکران را در دستور کار دارد اعتباری معادل ۱۸۰۰ میلیارد از محل اعتبارات توسعه مکران در نظر گرفته شده است.

درخواست مشاوره

بازدید کننده محترم: جهت دریافت رایگان خدمات مشاوره کارشناسان از طریق ثبت نام در فرم روبرو اقدام فرمایید.