قم، خیابان امام، بعد از میدان امام، جنب 16 متری چمران، پلاک 127، ساختمان میهن تصفیه

025-3670-9398

info@mihantasfieh.com
EN | AR

درباره ما - شرکت میهن تصفیه

شرکت میهن تصفیه مشاوره، طراحی، ساخت، نصب و راه اندازی سیستم های اسمز معکوس

درباره ما

همزمان با رشد جمعیت در جهان و ایجاد توسعه در صنایع مختلف، آلودگی آب صنعتی و آشامیدنی تبدیل به یکی از اساسی ترین مشکلات جهان شده است. مسئله تامین آب در صنعت، در آینده ای نه چندان دور یکی از اصلی ترین چالش های جهانیان خواهد شد. تحقیقات نشان می دهد که امروزه سفره های آب زیر زمینی خصوصا در شهر های بزرگ و پرجمعیت دنیا دارای مشکلات فراوانی است که دلیل این معضلات، نفوذ فاضلاب های صنعتی، وجود چاه های جذبی دفع فاضلاب های انسانی، استفاده بی رویه از مواد شوینده و پاک کننده شیمیایی، نفوذ کود های شیمیایی و حیوانی به اعماق زمین است. آب رودخانه ها، چاه ها، دریاچه ها و حتی آب ناشی از ذوب شدن یخ و برف ها دارای آلاینده های صنعتی بسیاری است که خود ما انسان ها باعث آن شدیم.از این رو امروزه صنعت تصفیه آب از جمله صنایع مهم و مطرح دنیاست و تولید آب سالم که برای مصارف صنعتی و خانگی یکی از بزرگترین دغدغه های افراد محسوب میشود را میسر ساخته است.

شرکت میهن تصفیه با بیش از یک دهه تجربه در زمینه تصفیه آب و آب شیرین کن های صنعتی و خانگی،  تصفیه و شیرین سازی آب و فاضلاب، انتقال و ذخیره سازی آب، با رویکرد مثبت به خدمات قبل از فروش، حین فروش و پس از فروش و برنامه ریزی مستمر در زمینه مدیریت منابع انسانی و سرمایه گذاری در زمینه تحقیق و توسعه و مدیریت ارتباط با مشتری توانسته حرکت پویا و رو به رشدی در زمینه های مختلف این صنعت داشته باشد.

شرکت میهن تصفیه با داشتن سبد کالایی کامل در زمینه تصفیه ، انتقال و ذخیره سازی آب، همیشه پیش به سوی تحقق حقوق مشتریان حرکت کرده است. از شاخه های اصلی فعالیت میهن تصفیه میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

- مشاوره، طراحی و ساخت سیستم های تصفیه آب صنعتی، دیونایزر و سختیگیر

- مشاوره، طراحی و ساخت بوستر پمپ های آبرسانی و آتش نشانی

درخواست مشاوره

بازدید کننده محترم: جهت دریافت رایگان خدمات مشاوره کارشناسان از طریق ثبت نام در فرم روبرو اقدام فرمایید.